dostawa

Dostarczamy przesyłki za pomocą różnych firm kurierskich, jeżeli życzysz sobie abyśmy nadali paczki konkretną firmą poinformuj nas o tym w komentarzu zamówienia.

  • Firma Kurierska – 15 pln
  • Paczkomaty InPost – 15 pln
  • Przesyłka zagraniczna  100pln

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Zwrotom podlegają jedynie produkty niespersonalizowane. Produkty z kategorii wyprzedaż podlegają zwrotowi jedynie na voucher do wykorzystania w sklepie. 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością oraz paragonem na adres

LE ECLAT Justyna Deneka

Juliana Konstantego Ordona 7B/83

01-237 Warszawa

tel. 501666853, e-mail: contact@leeclat.com

2. Poinformuj nas mailowo na adres e-mail: contact@leeclat.com o nadaniu przesyłki.

3. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.