YOU'LL NEVER SEE ELEGANCE GO OUT OF STYLE.

Przedstawiamy Le Éclat – młodą polską markę biżuterii dla kobiet, które wiedzą, czego chcą i ośmielają się sprawić, by każdy dzień był wyjątkowy.

Pasjonujemy się i podążamy za modą ale przede wszystkim chcemy aby nasza biżuteria dodawała elegancji, klasy i kobiecości. Nasze projekty sprawią, że nawet w codziennej stylizacji wyróżnisz się z tłumu jak również podkreślisz najbardziej wieczorowe kreacje.

Wierzymy, że otaczając się pięknymi rzeczami poprawiamy jakość każdego dnia, dlatego zaprojektowaliśmy i osobiście sprowadziliśmy biżuterię, która nie tylko dobrze wygląda, ale także gwarantuje jakość, jakiej oczekujesz od naszej marki.

Skupiliśmy się na tym żebyś błyszczała! Nie znajdziesz u nas ani jednego produktu, który nie byłby wysadzany pięknie mieniącymi się kamieniami Cubic Zirconia. Wykorzystujemy specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości premium cyrkonie sprowadzane dla nas z Tajlandii, kraju który słynie z kunsztu obróbki kamieni – dlatego nasze cyrkonie mają tak niespotykane kolory, wyjątkowe szlify oraz połyskują i odbijają światło lepiej niż diamenty!

Niezależnie od tego, czy są to nasze pierścionki, które można układać w stosy, kolorowe bransoletki czy personalizowane naszyjniki, ułatwimy Ci każdy dzień dzięki niedrogiej – lecz ciągle robiącej ogromne wrażenie- biżuterii, która nadaje elegancji najnowszym trendom.

Nasz zespół jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci wybrać ulubione produkty, a jeśli nie będziesz w 100% zadowolona ze swojego produktu, zwrócimy Ci pieniądze.

Chcemy również zobaczyć, jak układasz i wyróżniasz się w swojej nowej biżuterii, więc nie zapomnij oznaczyć nas na Instagramie, aby mieć szansę na pojawienie się na liście: @leeclat_jewellery

#myLEECLAT